Regulamin Warsztatów ogrodniczo-zielarskich

04-03-2022

Regulamin warsztatów ogrodniczo-zielarskich

 

 
 1. Regulamin warsztatów : Organizatorem warsztatów stacjonarnych jest Gospodarstwo Dudek, Michał Wieczorek z siedzibą w Zagórniku ul. Inwałdzka 42, 34-120 Andrychów.
 2. Niniejszy regulamin warsztatów dotyczy osoby zapisującej się na warsztaty, zwanej dalej Uczestnikiem.

 3. Zgłoszenie na warsztaty jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu oraz Polityki prywatności – w szczególności w zakresie przetwarzania i ochrony danych osobowych.

§1 Postanowienia ogólne Regulamin Warsztatów
 1. Warsztaty odbywają się dnia 19.03.2022 o godzinie 10.00 w Kucyk Mini Zoo Inwałd, os. Korcza 34-120 Andrychów

 2. Cena za uczestnictwo w warsztacie wynosi 190zł.

 3. Na miejscu istnieje możliwość zakupienia ciepłego posiłku wegetariańskiego w kwocie 25zł.

 4. Minimalna liczba uczestników warsztatów to 10 osób. Liczba ta może ulec zmianie w szczególnych przypadkach, o których decyduje Organizator.

 5. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu i miejsca przeprowadzenia warsztatów.

 6. Organizator lub osoba upoważniona udziela informacji Uczestnikom dotyczących zmian lub zasad organizacji warsztatów w kontakcie e-mailowym na adres dudek@ogrodnik.info lub telefonicznym pod numerem 600326379.

 7. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów bez podania przyczyny.

§2 Zgłoszenie do udziału w warsztatach
 1. Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są pod numerem telefonu 600326379.

 2. W celu dokonania rejestracji na warsztaty Uczestnik powinien podać poniższe dane w formularzu rejestracji:

  • imię i nazwisko,

  • adres e-mail,

  • nr telefonu.

   §3 Płatności
 1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach wpłata zaliczki w kwocie 50zł.

 2. W przypadku wpłaty zaliczki pozostałą część kosztów warsztatów należy uregulować w dniu warsztatów przed ich rozpoczęciem.

 3. Po zaksięgowaniu płatności na podany przy rejestracji adres e-mail przesłane zostaje potwierdzenie otrzymania płatności, które jest ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach.

§4 Rezygnacja Uczestnika z warsztatów
 1. Uczestnik może zrezygnować z udziału w warsztatach nie później niż 7 dni przed terminem warsztatów. Uczestnik otrzymuje wówczas zwrot poniesionych kosztów w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia rezygnacji.

 2. Uczestnik, który zgłosi rezygnację na mniej niż 7 dni przed terminem warsztatów, na które dokonał wpłaty, nie otrzyma zwrotów poniesionych kosztów. Osoba ta jest zobowiązana do wyznaczenia osoby na swoje miejsce i poinformowania o tym fakcie Organizatora.

 3. Uczestnik, który zrezygnował z warsztatów, a dokonał za nie opłaty, nie ma prawa do otrzymania materiałów warsztatowych.

§5 Odwołanie warsztatów przez Organizatora
 1. Jeśli warsztaty zostaną odwołane lub nie odbędą się z winy Organizatora, Organizator zobowiązuje się do zwrotu wpłat za odwołane warsztaty w ciągu 7 dni od ogłoszenia odwołania warsztatów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian niniejszego Regulaminu.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

 

Jeśli myślisz o kilku odmianach polecamy: Orzech Mars, 

Więcej na temat Wymagań orzecha włoskiego dowiesz się klikając w link: http://gospodarstwodudek.pl/wymagania-orzech-wloski/

Więcej na temat Jak zasadzić orzech włoski dowiesz się klikając w link:  http://gospodarstwodudek.pl/jak-prawidlowo-posadzic-orzecha-wloskiego/

Jeśli chcesz zgłębić temat uprawy i produkcji orzecha włoskiego zachęcam do lektury mojej pracy magisterskiej. Wartości biologiczne i użytkowe orzecha włoskiego (Juglans regia L.).

Więcej naszych artykułów dostępnych na Blogu https://ogrodnik.info/