Poznaj bliżej nasze Gospodarstwo!

 

 

 

NASZA MISJA:

 

Nasze Gospodarstwo to sposób naszego życia, dlatego dbamy o zdrowie czerpiąc z natury.  Z dala od miasta,      w jednym miejscu dostarczamy dla Twojej rodziny jedzenie, drzewa, krzewy oraz ekologiczne preparaty do ochrony. Wszystko po to by Twój dom i ogród stał się piękny i produktywny, a Twój organizm cieszył się siłą
i zdrowiem.

 

 

NASZ CEL:

 

Naszym celem jest podtrzymanie tradycji, jaką jest ogrodnictwo zwłaszcza to rodzinne i amatorskie w zgodzie ze zdrowiem. Co za tym idzie, chcemy aby każdy nasz klient miał w swoim ogrodzie rośliny dające mu spełnienie i zdrowe pożywienie.

 

 

WŁAŚCICIELE:

 

LUDMIŁA DUDEK – WIECZOREK

 

Razem z moją ekipą od 9 lat tworze miejsce/miejsca, jakim jest Gospodarstwo Dudek. Ogrodnictwo mam we krwi. Po dziadkach i rodzicach. Dlatego już połowę mojego życia zajmuję się nim ,,na poważnie”. Znajomi mówią do mnie Ludka, Luśka lub Łódka (to ostatnie zdecydowanie najbardziej KOCHAM! ). Co jeszcze kocham i lubię?
Kombinować i wymyślać – i z tego też słynę. Organizować! W sekundę w głowie pojawia mi się pomysł, plan                  i rozwiązania. Uwaga! jest jedno ,,ale” muszę czuć, że to, co robię ma dla mnie sens i wartość. Jeśli nie ma.. nie ma szansy, żebym to zrobiła.  Kocham tańczyć i pisać (do dziś niewiele osób o tym wiedziało), ale to nie wszystko…
Zainteresowań mam pełno! Często w sumie zastanawiam się, co mnie nie interesuje… Poza ogrodnictwem uwielbiam też psychologię, uczenie innych, dekoratorstwo, fotografię, decupage, podróżowanie. Zakochałam się we Włoszech. Jak kiedyś się będę przeprowadzać to właśnie tam!
Często zatrzymuj się i podziwiam przyrodę, zachwycają mnie kwiaty. Wolny czas spędzam, dbając o siebie i moją rodzinę i wykorzystuje go właśnie na moje pasje.

 

MICHAŁ WIECZOREK

 

Michał, Szef lub jak on sam na siebie mówi z żartem…PAN Szef.  Gdzie go spotkacie? Wszędzie!
I w gospodarstwie w Zagórniku i w sklepie firmowym w Wadowicach, w polu, w sadzie, w trasie, dosłownie WSZĘDZIE! Jednym zdaniem – Michał zajmuje się wszystkim i wszędzie. Produkuje dla Was towar, dostarcza go do sklepów i waszych domów, czasami też sprzedaje, kiedy potrzebne nam wsparcie. W zimie znika do sadów, gdzie profesjonalnie je przycina, późnym latem znika, żeby zebrać plony. Od 15 lat zajmuje się ogrodnictwem.
Uwielbia jeździć, wytyczać trasę i znikać. Oprócz tego bardzo interesuje się majsterkowaniem. Zrobił sam od początku łódkę zanętową (tak, tak my też nie wiedziałyśmy, co to jest) , dron, a także kocha naprawiać traktory i auta.
Wszystko wymyśli, naprawi i zrobi. Doskonale się uzupełnia z szefową. Wieczorami wyszukuje różnych ciekawostek i czyta praktycznie wszystkie instrukcje obsługi! Kiedy nie pracuje (czasami się to zdarza) jeździ na ryby albo spędza czas z dzieciakami.

A może orzech? 🙂
Więcej na temat Wymagań orzecha włoskiego dowiesz się klikając w link:

http://gospodarstwodudek.pl/wymagania-orzech-wloski/

Więcej na temat Jak zasadzić orzech włoski dowiesz się klikając w link:

http://gospodarstwodudek.pl/jak-prawidlowo-posadzic-orzecha-wloskiego/

Jeśli chcesz zgłębić temat uprawy i produkcji orzecha włoskiego zachęcam do lektury mojej pracy magisterskiej.

Wartości biologiczne i użytkowe orzecha włoskiego (Juglans regia L.).

Więcej naszych artykułów dostępnych na Blogu https://ogrodnik.info/